Skróty:
OPT - Otwarty Program Technologiczny
NT - Nowe Technologie
FTRyś - Polska Fundacja Technologiczna Ryś

© 2014

Honorowi Ambasadorowie Polskiej Fundacji Technologicznej Ryś

Ambasadorzy to przedstawiciele różnych sfer życia społecznego. Dziękujemy Ambasadorom PFT „Ryś” za pomoc w reprezentowaniu Fundacji i jej misji na zewnątrz.

Michał Kosiorowski

Proceente
Raper, dziennikarz, konferansjer i freestyleowiec, właściciel wydawnictwa Aloha Entertainment. Absolwent Instytutu Dziennikarstwa UW oraz menadżerskich studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW. Współpracował z takimi artystami jak Ortega Cartel / Lavoholics, Szybki Szmal, Numer Raz, W.E.N.A., Ten Typ Mes, HIFI Banda, Flint, Muflon, O.S.T.R., czy Jan Nowicki. Prowadził największe imprezy w kraju m.in. Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku, Hip-Hop Na Żywca w Żywcu, Terrowym Fever w Poznaniu, czy Hip-Hop Arena w Łodzi. Posiada autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickiem Radiu Kampus.

Artur Jan Sitko

Ksiądz Kanonik
Wikariusz Generalny w Niemczech PNKK w RP. Kanonik Kapituły św. Gorazda w słowackiej Nitrze. Członek Zrzeszenia Federalnego Polskich Inżynierów i Techników w Niemczech T.Z., a także Międzynarodowego Stowarzyszenia Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z. Dyskryminacja - Berlin. Członek Stowarzyszenia Amnesty International